Kaposvár - Víz nélkül maradtak

Kaposvár - Csőtörés dúlta fel a kaposvári József és a Xantus utcai lakók életét. A vízhiány miatt csaknem 130 ember mérgelődött hétfőn éjjel. Kedden kijavították a hibát.
– Felfoghatatlan, hogy a vízművek miért csak másnap reggel javítja ki a hibát – panaszolta szerkesztőségünknek még hétfőn este egy Xantus utcai lakó. Azt is felrótta a társaságnak, hogy a tartálykocsit akkor még nem küldték ki.

Ift Miklós, a Kaposvári Vízművek Kft. ügyvezető igazgatója kérdésünkre azt mondta: hétfőn 19 óra 20 perckor kapták a bejelentést. S mivel nagyobb csőtörésről volt szó, ezért – tekintettel az ott élők nyugalmára – keddre időzítették a helyreállítási munkálatokat.

– Az előírások szerint dolgozónk a helyszínre irányította a tartálykocsit még az este folyamán, illetve a reggeli órákban is – hangsúlyozta az ügyvezető igazgató. Ift Miklós tegnap jelezte: egy elöregedett vezeték hibásodott meg. A javítást a kora délelőtti órákra befejezték.



Forrás: www.sonline.hu

Kaposvár - Víz nélkül maradtak - Szóljon hozzá!

Küldjön egy képeslapot ismerősének Kaposvár városról!

További híreink: kaposvar.mconet.biz

Kaposvár Linkajánló: kaposvarlink.mconet.biz

A hír támogatója:

Weblap gyártás, Weblap menedzselés, Kereső optimalizálás. Minden ami Internet -> MCOnet International - Magyarország: www.mconet.biz; www.mconet.hu