A hetesen árulta magát

Autót festett, igaz nem szabályosan ismeretlen Kaposváron, saját háza előtt halt meg egy idős asszony Siófokon, a hetes úton kínálta magát egy bodrogolaszi nő. Somogy megye rendőrségi hírei.

Festékkel fújta le ismeretlen tettes szilveszter és január másodika közötti időben Kaposváron egy Opel Corsa egyik ajtaját. A rongálással okozott kár ötvenezer forintra tehető.
A szomszéd talált rá január 2-án az esti órákban Siófokon az utcán arra az idős asszonyra, aki vélhetően rosszullét következtében az utcán a saját háza előtt feküdt. Az idős asszonyhoz azonnal mentőt hívtak, de az életét már nem tudták megmenteni. Az elsődleges adatok alapján kihűlés okozta az idős hölgy halálát.

Nem tudták megmenteni az idős asszonyt

 

Előállították és eljárást indítottak az ellen a 23 éves bodrogolaszi nő ellen, aki január 2-án a déli órákban a 7-es számú főúton védett övezetben kínálta fel szolgáltatásait az arra közlekedő járművezetőknek. Az eljárás alá vont nő mindamellett, hogy védett övezetben tartózkodott semmiféle szükséges okmánnyal sem rendelkezett az általa kínált szolgáltatáshoz. A nőt előállítását követően szabálysértési őrizetbe vette a Siófoki Rendőrkapitányság.


Feltöltötte: Kraft Róbert
Somogy Megye Online