Autót és kukoricát loptak

Autót loptak Zamárdiban, elfogták a tolvajt. Más területéről arattak kukoricát Beleg és Szabás között. Somogy megye rendőrségi hírei.

Zamárdiban a 7es főút mentén, az útpadka mellett műszaki hiba miatt leparkolt Mitsubishit lopta el 20-án hajnalban az a 25 éves kőröshegyi férfi, akinél a gépkocsit a rendőrök megtalálták, majd lefoglalták. A mintegy 80.000 Forint értékű jármű eltulajdonításával gyanúsítható férfit a rendőrök előállították és kihallgatták.

Gyorsan elfogták az autótolvajt

 

Beleg és Szabás község külterületén található két, összesen mintegy 5 hektárnyi területről tulajdonította el ismeretlen tettes az elmúlt hónap során a még le nem aratott kukoricát. A földbirtok tulajdonosának a kára meghaladja a 700.000 Forintot.


Feltöltötte: Kraft Róbert
Somogy Megye Online